باشگاه هواداران

باشگاه یا سامانه هواداری یک امکان برای کاندیداهای انتخابات هست که بتوانند از میزان هوادار خود تا قبل از برگزاری انتخابات از میزان محبوبیت و هوادار خود اطلاع یابند.

ما از دو طریق امکان ثبت هواداری را برای کاربران مهیا کرده ایم که در ادامه به توضیح هر روش می پردازیم.

ثبت هواداری از طریق سایت

بعد از ارتقا به کاربر نقره ای شما باید حوزه انتخابیه خود را در سایت انتخاب و ثبت کنید. بعد از این عمل لیست کاندیداهای حوزه انتخابیه برای شما نمایش داده خواهد شد که می توانید به تعداد نماینده حوزه انتخابیه هوادار یک کاندیدا باشید.
همچنین می توانید هواداری خود از یک کاندیدا را برداشته و هوادار کاندیدای دیگری بشوید.

ثبت هواداری از طریق پیامک

روش دیگر ثبت هواداری ارسال کد کاندیدا از طریق پیامک است. برای ثبت هواداری در این روش به صفحه حوزه انتخابیه یا صفحه کاندیدای مورد نظر بروید و کدی که برای فرد مشخص شده است را از طریق پیامک به شماره 10002410 ارسال کنید.

لازم به ذکر است به غیر از هزینه معمول ارسال پیامک که توسط اپراتورها گرفته می شود هیچ هزینه دیگری برای فرد ارسال کننده نخواهد داشت.

راهنمای ارسال پیامک برای ثبت هواداری :

 • کد هواداری یک عدد چهار رقمی هست که فقط باید همین کد ارسال شود.
 • در صورتیکه یک فرد قبلا به کاندیدای دیگری رای داده است و قصد تغییر رای خود را دارد باید  یک صفر ابتدای کد کاندیدا قرار دهد و به شماره سامانه هواداری ارسال کند با این کار هواداری شما از آن کاندیدا برداشته می شود . مثلا 05246
 • در صورتیکه در حوزه انتخابیه شما بیش از یک نماینده هست یا می خواهید در یک پیامک هم رای قبلی خود را حذف و هم به کاندیدای جدید رای بدهید یا هوادار یک کاندیدای جدید بشوید می توانید به استفاده از خط فاصله -  کدهای مورد نظر را جدا کنید و پیامک را به شماره سامانه هواداری ارسال کنید.
  مثلا برای حوزه های چند نماینده متن پیامک می تواند به این صورت باشد 5246-8965-6321 ، این کد برای ما این معنا را می دهد که شما می خواهید طرفدار سه کاندیدا با کدهای 5246 ، 8965 و 6321 باشید.
  و برای حذف هواداری و ثبت هواداری از یک کاندیدا پیامک به عنوان مثال می تواند به این صورت باشد :
  05246-8956 ، این کد برای ما این معنا را می دهد که شما می خواهید هواداری خود از کاندیدا با کد 5246 را حذف و به جای آن هوادار کاندیدا با کد 8956 باشید.
 • توجه کنید در صورتیکه که کد اشتباه و غیر معتبر بفرستید یا بخواهید بیشتر از تعداد نماینده حوزه انتخابیه طرفدار کاندیداها باشید یعنی کد چند کاندیدا را بفرستید و .... نظر شما در سیستم ثبت نخواهد شد و فقط متحمل هزینه ارسال پیامک خواهید شد.
 • همچنین بعد از ارسال اولین کد و ثبت آن در سیستم حوزه انتخابیه شما در سیستم ذخیره خواهد شد و فقط می توانید کد همان کاندیداهای مربوط به آن حوزه را ارسال کنید و ارسال کدهای حوزه های دیگر در سیستم ثبت نخواهد شد. شما نمی توانید حوزه خود را تغییر دهید.
 • جهت مشاهده تعداد هوادار یک کاندیدا و یا تغییر نظر و ... می توانید به آدرس entekhab24.com مراجعه و با ثبت نام در سایت با همان شماره موبایلی که پیامک ارسال کرده اید و ورود به پنل اعضا ،  نتایج و کاندیداهای محبوب خود و ... را مشاهده کنید.

 

انتخاب 24 – پایگاه جامع انتخابات ایران  

انتخاب 24 پایگاه جامع انتخابات در کشور ایران است که سعی می کند با نگاهی بی طرفانه باعث افزایش حضور در انتخابات و انتخاب شدن افراد اصلح توسط مردم شود.

© 2017 Entekhab24. All rights reserved