محتشمی: پزشکیان گزینه خوبی برای انتخابات ریاست جمهوری است

محتشمی: پزشکیان گزینه خوبی برای انتخابات ریاست جمهوری است


محتشمی گفت: آقای پزشکیان گزینه خوبی برای انتخابات ریاست‌جمهوری ۹۶ است.

مجید محتشمی دبیرکل حزب آزادی و رئیس جبهه اصلاح‌طلبان با بیان اینکه اجماع اصلاح‌طلبان روی آقای روحانی وجود دارد و به گفته وی، این اجماع شکننده نیست، گفت: راهبرد کلی اصلاح‌طلبان حمایت از شخص آقای روحانی است و کاندیداتوری برخی دیگر از اصلاح‌طلبان ممکن است تمرین انتخاباتی برای سال 1400 باشد.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا قرار است گزینه‌‌های ضربه‌گیر همراه با آقای روحانی کاندیدای ریاست‌جمهوری شوند؟ تصریح کرد: گزینه‌های ضربه‌گیر ذهنیتی است که برای برخی از دوستان اصلاح‌طلب ما به وجود آمده و الزاماً یک برنامه قطعی و رسمی نیست. منتهی برخی دوستان ما هستند که می‌‌توانند کاندیدای مناسبی برای 1400 باشند که این افراد بهتر است در این دوره کاندیداتوری را تمرین کنند.
محتشمی گفت: البته این بعید نیست که برخی گزینه‌ها برای کمک به آقای روحانی تا چند روز مانده به انتخابات کاندیدا شوند و از ایشان در مناظره‌ها دفاع کنند و در نهایت چند روز مانده به انتخابات از عرصه کنار بروند.
رئیس جبهه اصلاح‌طلبان با بیان اینکه هیچ اصلاح‌طلبی هم‌ وزن آقای روحانی نیست، تاکید کرد: شاید یکی 2 نفر در اصلاح‌طلبان باشند که وزن‌شان نزدیک به آقای روحانی باشد، اما ما نداریم کسی که پایگاه اجتماعی آقای روحانی را داشته باشد؛ آقای پزشکیان گزینه خوبی است، اما وزن آقای روحانی را ندارد و آقای مطهری هم بعضاً ادبیات اصلاح‌طلبان را دارد و در برخی مواقع می‌بینیم که مواضع وی اصولگرایانه نیز هست.


دیدگاه ها و نظرات کاربران

هیچ دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است !
لطفا دیدگاه های خود را فقط با زبان فارسی بنویسید. دیدگاه هایی که به زبان ها و گویش های دیگر نوشته شوند و یا حاوی واژه های نامناسب باشند تایید نخواهد شد.

انتخاب 24 پایگاه جامع انتخابات در کشور ایران است که سعی می کند با نگاهی بی طرفانه باعث افزایش حضور در انتخابات و انتخاب شدن افراد اصلح توسط مردم شود.

© 2017 Entekhab24. All rights reserved